

RBSXTsq2nD SXTsq Lite2 with 10dBi 2.4GHz antenna, Dual Chain 802.11bgn wireless, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, POE, PSU, pole m
RBSXTsq2nD SXTsq Lite2 with 10dBi 2.4GHz antenna, Dual Chain 802.11bgn wireless, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, POE, PSU, pole m
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.77kg |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9533 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Dimensions | 129 x 129 x 34 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 5 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |









