


RB911G-2HPnD-12S mANTBox 2 12s with 12dBi 120 degrees 2.4Ghz sector antenna, Dual Chain 802.11bgn wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM
RB911G-2HPnD-12S mANTBox 2 12s with 12dBi 120 degrees 2.4Ghz sector antenna, Dual Chain 802.11bgn wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 01.61kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | AR9342 |
| CPU nominal frequency | 600 MHz |
| DC jack input Voltage | 8-30 V |
| Dimensions | 140 x 348 x 82 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 11 W |
| Number of DC inputs | 2 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-28 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 128 KB |











