
RBGroove52HPn Groove 52 with N-male connector, High Gain Single Chain 2.4GHz / 5GHz 802.11abgn wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1
RBGroove52HPn Groove 52 with N-male connector, High Gain Single Chain 2.4GHz / 5GHz 802.11abgn wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 01.06kg |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | AR9342 |
| CPU nominal frequency | 600 MHz |
| Dimensions | 180 x 49 x 44mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 6 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 9-30 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |









