
RBGrooveGA-52HPacn GrooveA 52 ac with Nmale connector, 720MHz CPU, 64MB RAM, 1 x Gigabit LAN, 1 x built-in high power 2.4/5GHz 8
RBGrooveGA-52HPacn GrooveA 52 ac with Nmale connector, 720MHz CPU, 64MB RAM, 1 x Gigabit LAN, 1 x built-in high power 2.4/5GHz 8
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.63kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9556 |
| CPU nominal frequency | 720 MHz |
| Dimensions | 177 x 44 x 44 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 5 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |








