

RBLHGG-60adkit kitr2, Wireless Wire Dish, 60GHz, RouterOS L3 Mikrotik
RBLHGG-60adkit kitr2, Wireless Wire Dish, 60GHz, RouterOS L3 Mikrotik
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 03.05kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | ARM 32bit |
| condition | new |
| CPU | IPQ-4019 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| Dimensions | Γ 391 x 222 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 5 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |










