


RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720
RBOmniTikPG-5HacD OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 01.39kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9557 |
| CPU nominal frequency | 720 MHz |
| Dimensions | 416 x 129 x 58 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 18 W/66 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | 802.3af/at |
| PoE-out ports | Ether2-Ether5 |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |
| USB slot type | USB type A |











