

RBOmniTikU-5HnD OmniTiK 5 with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64M
RBOmniTikU-5HnD OmniTiK 5 with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64M
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 01.17kg |
| 10/100 Ethernet ports | 5 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | AR9344 |
| CPU nominal frequency | 600 MHz |
| Dimensions | 368 x 125 x 55mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 11 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 11-30 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| USB slot type | USB type A |










