
RBSXTG-5HPacD-SA SXT SA5 ac with 13dBi 5GHz 90 degree sector antenna, Dual Chain 802.11ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, Gigab
RBSXTG-5HPacD-SA SXT SA5 ac with 13dBi 5GHz 90 degree sector antenna, Dual Chain 802.11ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, Gigab
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.83kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9557 |
| CPU nominal frequency | 720 MHz |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 128 KB |
| USB slot type | USB type A |








