

RBSXTR&R11e-LTE6 SXT LTE6 kit, 9 dBi Mikrotik
RBSXTR&R11e-LTE6 SXT LTE6 kit, 9 dBi Mikrotik
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.97kg |
| 10/100 Ethernet ports | 2 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9531 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 7 W/21 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | Passive PoE up to 57V |
| PoE-out ports | Ether2 |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |








