

RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac with 16dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11ac wireless, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1 x Gigabit LAN, POE, PSU
RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac with 16dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11ac wireless, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1 x Gigabit LAN, POE, PSU
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.80kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | ARM 32bit |
| condition | new |
| CPU | IPQ-4018 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| Dimensions | 129 x 129 x 34 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 7 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-28 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |








