

RBwAPG-60ad wAP 60G, 60GHz, Base Station, RouterOS L3 Mikrotik
RBwAPG-60ad wAP 60G, 60GHz, Base Station, RouterOS L3 Mikrotik
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.81kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | ARM 32bit |
| condition | new |
| CPU | IPQ-4019 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| Dimensions | 185 x 85 x 30 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 5 W |
| Number of DC inputs | 2 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |










