

RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6 wAP ac LTE6 kit Dual Band, RouterOS L4 Mikrotik
RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6 wAP ac LTE6 kit Dual Band, RouterOS L4 Mikrotik
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.94kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 2 |
| Architecture | ARM 32bit |
| condition | new |
| CPU | IPQ-4018 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| DC jack input Voltage | 10-57 V |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 10 W/16 W |
| Number of DC inputs | 2 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 18-57 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 16 MB |








