


RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE LtAP mini LTE kit, 2.4GHz, RouterOS L4 Mikrotik
RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE LtAP mini LTE kit, 2.4GHz, RouterOS L4 Mikrotik
Διαθεσιμότητα: Άμεσα Διαθέσιμο
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.60kg |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9531 |
| CPU nominal frequency | 650 MHz |
| DC jack input Voltage | 8-30 V |
| Dimensions | 139 x 77 x 28,5 mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 9 W |
| Number of DC inputs | 3 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 12-57 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 16 MB |
| USB slot type | microUSB type AB |










