

RB912UAG-5HPnD-OUT BaseBox 5 with 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, USB, miniPCIe, built-in 5Ghz 802.11a/n 2×2 two ch
RB912UAG-5HPnD-OUT BaseBox 5 with 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, USB, miniPCIe, built-in 5Ghz 802.11a/n 2×2 two ch
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 0.87kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | AR9342 |
| CPU nominal frequency | 600 MHz |
| Dimensions | 246 x 135 x 50mm |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 12 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 8-30 V |
| PoE out | No |
| Size of RAM | 64 MB |
| Storage size | 128 KB |
| USB slot type | USB type A |









