


RB922UAGS-5HPacD-NM NetMetal 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2×2
RB922UAGS-5HPacD-NM NetMetal 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2×2
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται σύντομα.
| Χαρακτηριστικά προϊόντος | |
|---|---|
| Weight | 01.28kg |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Architecture | MIPSBE |
| condition | new |
| CPU | QCA9557 |
| CPU nominal frequency | 720 MHz |
| Dimensions | 143 x 247 x 48mm (PCB) |
| Manufacturer | MikroTik |
| Max power consumption (W) | 19 W |
| Number of DC inputs | 1 |
| Operating System | RouterOS |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 8-30 V |
| PoE out | No |
| SFP+ ports | 1 |
| Size of RAM | 128 MB |
| Storage size | 128 MB |
| USB slot type | USB type A |










